Míče klasické
Pro DOMÁCÍ CVIČENÍ a ZDRAVÉ SEZENÍ je možné vybírat v této kategorii klasické míče např. mezi Gymnic Classic, Therasensory míč s výstupky, Opti ball gymnic, Classic gymnastikball John, Gymnastikball Ledragomma apod.

Míče klasické Počet produktů: 26

na stránku
 • 325 Dodáváme do 2-5 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Gymnastický cvičební míč s masážními výstupky na části povrchu Nafukovací cvičební míč je vhodný na cvičení, na sezení a na aktivní relaxaci pro všechny věkové kategorie. Masážní výstupky na míči stimulují krevní oběh, reflexní zóny a podporují lymfatický systém.

  325 Kč
 • Velké míče GymBall Thera-Band jsou určeny k posilování a cvičení rovnováhy. V provedení míče ABS (protiskluzový systém) poskytují zvýšenou úroveň bezpečnosti při posilování, protahování trupu či rehabilitačních cvičeních. PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ. V nabídce je jeho novější verze.

  Produkt není dostupný
 • Velké míče GymBall Thera-Band jsou určeny k posilování a cvičení rovnováhy. V provedení míče ABS (protiskluzový systém) poskytují zvýšenou úroveň bezpečnosti při posilování, protahování trupu či rehabilitačních cvičeních. PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ. Nabízíme Vám novou variantu míče.

  Produkt není dostupný
 • Gymnastický cvičební míč s masážními výstupky na polovině povrchu, druhá polovina je hladká. Jedná se o novou řadu míčů šetrnou k přírodě. Nafukovací cvičební míč je vhodný na cvičení, na sezení a na aktivní relaxaci pro všechny věkové kategorie.

  Produkt není dostupný
 • 263 Dodáváme do 2-5 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Gymnastický cvičební míč s masážními výstupky na polovině povrchu, druhá polovina je hladká. Nafukovací cvičební míč je vhodný na cvičení, na sezení a na aktivní relaxaci pro všechny věkové kategorie. Masážní výstupky na míči stimulují krevní oběh, reflexní zóny a podporují lymfatický systém.

  263 Kč
 • 399 Dodáváme do 2-5 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Velký gymnastický míč Two-tone je velmi efektní a vypadá elegantně. Míč slouží k rehabilitaci a fyzioterapii při řadě aktivit. Míče jsou určeny pro nácvik stability, koordinace pohybu a reakcí svalstva na změny polohy. Velký míč je vhodný pro méně náročné cvičení nebo jako zdravá náhrada židle.

  399 Kč
 • 595 Dodáváme do 2-5 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Efektní průhledný cvičební míč s rolničkami, tzv. zvonící míč. Míč Jinglin' Ball lze využít pro osoby se sluchovým postižením, při rytmické výchově, při hraní a samozřejmě i na sezení. Míč je určen pro nácvik stability, koordinace pohybu, reakcí svalstva na změny polohy.

  595 Kč
 • 409 Dodáváme do 2-5 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Italský značkový míč Classic od Gymnicu je doporučován jak pro kondiční cvičení a fyzioterapii tak pro zdravé sezení.  Míč Classic je určen k rehabilitaci a ke kondičnímu cvičení. Tento nejprodávanější míč na cvičení špičkové kvality je určen pro extremní zátěž.

  409 Kč
 • 464 Dodáváme do 2-5 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Italský značkový míč Classic od Gymnicu je doporučován jak pro kondiční cvičení a fyzioterapii tak pro zdravé sezení.  Míč Classic je určen k rehabilitaci a ke kondičnímu cvičení. Tento nejprodávanější míč na cvičení špičkové kvality je určen pro extremní zátěž.

  464 Kč
 • 320 Dodáváme do 2-5 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Italský značkový míč Classic od Gymnicu je doporučován jak pro kondiční cvičení a fyzioterapii tak pro zdravé sezení. Míč Classic je určen k rehabilitaci a ke kondičnímu cvičení. Tento nejprodávanější míč na cvičení špičkové kvality je určen pro extremní zátěž.

  320 Kč
 • 1479 Dodáváme do 2-5 dní od objednání. Pokud bude termín dodání delší, budeme Vás informovat co nejdříve.

  Therasensory od Gymnicu je velký gymnastický míč s masážními výstupky po celém jeho povrchu. Při cvičení na gymnastickém míči masážní výstupky stimulují krevní oběh, reflexní zóny a podporují lymfatický systém. Gymnastický míč Vám umožní provádět mnohostrannou činnost k upevnění Vašeho zdraví.

  1 479 Kč
 • Therasensory od Gymnicu je velký gymnastický míč s masážními výstupky po celém jeho povrchu. Při cvičení na gymnastickém míči masážní výstupky stimulují krevní oběh, reflexní zóny a podporují lymfatický systém. Gymnastický míč Vám umožní provádět mnohostrannou činnost k upevnění Vašeho zdraví.

  Produkt není dostupný
Zobrazeno 1 – 12 z 26 položek