Seznam produktů výrobce Gymnic

Výrobce Gymnic má v našem obchodě široké zastoupení. Nabízí kvalitní produkty, které vyrábí s ohledem na životní prostředí. Cvičební pomůcky Gymnic splňují ty nejpřísnější normy. Kromě velkých gymnastických míčů nabízíme skákací zvířátka, physio rolly, masážní ježky, míčky apod.

Původní italská firma Ledraplastic byla založena v roce 1963 a jako první výrobní společnost se pyšnila prací s netoxickým vinylem. Z počátku se výroba soustředila na dětské hračky a od poloviny 80. let se věnuje výrobkům pro fitness, fyzioterapii a wellness.


GYMNIC „cesta k pohybu" je značka, kterou firma Ledraplastic používá pro světový trh. Produkty jsou pro všechny věkové skupiny. Použité materiály jsou nejvyšší kvality a pečlivě dodržují nařízení o chemických látkách (REACH - EC 1907/2006).


Společnost Gymnic vyrábí i řadu produktů bez ftalátů a latexu. Výrobky, které jsou určeny pro rehabilitaci a fyzioterapii jsou koncipovány tak, že splňují nařízení 93/42 / CEE o zdravotnických prostředcích třídy I. Výrobní procesy nevytváří žádné toxické emise v atmosféře a všechny výrobky jsou 100% recyklovatelné.


Firma Gymnic má v našem obchodě široké zastoupení. Kromě velkých gymnastických míčů nabízíme skákací zvířátka, physio rolly, masážní ježky, míčky apod.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 79 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 79 položek